74,779 Unikalnych wizyt

12 Godzin 15 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 6:18
Witamy na stronie OSP Przywidz

Ochotnicza Straż Pożarna w Przywidzu powstała w 1950 roku na wniosek Gminnej Rady Narodowej w Przywidzu. Pierwszym naczelnikiem został Ignacy Olszewski. W 1991 roku OSP w Przywidzu została zarejestrował w Rejestrze Stowarzyszeń w Sądzie Rejonowym w Gdańsku. Od 2004 roku jednostka przywidzka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Gdańsku pod nr 0000202305. Posiada status organizacji pożytku publicznego.

Przekaż nam 1% swojego podatku!!!
Po raz kolejny zwracamy sie do ludzi, którym zależy na rozwoju ratownictwa w gminie Przywidz o przekazanie nam 1% podatku. Chcemy pozyskać, wyposażyć w nowoczesny sprzęt i przeszkolić młodych ratowników by nie zabrakło ich dla Ciebie, Twoich znajomych i Twojej rodzinie w potrzebie.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Akcje
Ogłoszenia

OSP w Przywidzu poszukuje Dyrektora Biura OSP. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy. Zgłoszenia przyjmujemy tylko e-mailem z załączonym CV.

OSP w Przywidzu prowadzi nabór młodych, chętnych ludzi w wieku od 12 do 16 roku życia w celu przysposobienia, nauki do wykonywania służby ratownika. Dla niektórych, może to być przygotowanie do zawodu ratownika w jednostkach ratowniczo gaśniczych straży pożarnych.

Łącznie użytkowników: 266
Najnowszy użytkownik: smook_10