92,191 Unikalnych wizyt
Nawigacja
Strona Główna
Historia OSP
Galeria
Nasz sprzęt
Młodzież OSP
Zarząd OSP
Z życia OSP
Do pobrania
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj
Foto chmurka
Przetłumacz stronę


Dziś jest

Wschód słońca: 6:15
Zachód słońca: 15:59

Dzień trwa:
9 Godzin 44 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:50
Powitanie
Witamy na stronie OSP Przywidz

Ochotnicza Straż Pożarna w Przywidzu powstała w 1950 roku na wniosek Gminnej Rady Narodowej w Przywidzu. Pierwszym naczelnikiem został Ignacy Olszewski. W 1991 roku OSP w Przywidzu została zarejestrował w Rejestrze Stowarzyszeń w Sądzie Rejonowym w Gdańsku. Od 2004 roku jednostka przywidzka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Gdańsku pod nr 0000202305. Posiada status organizacji pożytku publicznego.


Przekaż nam 1% swojego podatku!!!
Po raz kolejny zwracamy sie do ludzi, którym zależy na rozwoju ratownictwa w gminie Przywidz o przekazanie nam 1% podatku. Chcemy pozyskać, wyposażyć w nowoczesny sprzęt i przeszkolić młodych ratowników by nie zabrakło ich dla Ciebie, Twoich znajomych i Twojej rodzinie w potrzebie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Akcje
Ogłoszenia

OSP w Przywidzu poszukuje Dyrektora Biura OSP. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy. Zgłoszenia przyjmujemy tylko e-mailem z załączonym CV.

OSP w Przywidzu prowadzi nabór młodych, chętnych ludzi w wieku od 12 do 16 roku życia w celu przysposobienia, nauki do wykonywania służby ratownika. Dla niektórych, może to być przygotowanie do zawodu ratownika w jednostkach ratowniczo gaśniczych straży pożarnych.

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 266
Najnowszy użytkownik: smook_10